ładowanie...

Metamorfozy

Pani Renaty

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych przyszłych panien młodych z nieukrywana duma i zadowoleniem przedstawiamy efekty współpracy z zaprzyjaźnionym miejscem jakim jest Instytut Kosmetyki i Medycyny Estetycznej- LILI w Ketach.  Dzień ślubu i wesela to długo oczekiwany moment, w którym każda z nas pragnie wyglądać olśniewająco, kobieco, elegancko, ale również ze swoboda i gustem zaznaczyć osobowość i temperament.

Dlatego właśnie serdecznie zapraszamy do Salonu Ślubnego Lovely bo wybierając LOVELY każda z Was możne być pewna trafności porady w doborze tej wymarzonej kreacji jaka jest suknia ślubna. 

Naszym niekwestionowanym atutem jest w pełni profesjonalne podejście do wyboru "sukni marzeń" idące w parze z głębokim przekonaniem o sile indywidualnej i spersonalizowanej porady jaka zapewniamy.

Współpracując z najlepszymi jesteśmy w stanie osiągnąć ideał... 

Dziękujemy jeszcze raz za przemiłą i meeeeeega profesjonalna prace całego personelu Lili , jak również jedynemu w swoim rodzaju Tomaszowi Biernatowi (sesja zdjęciową) za pomysł, czas i efekty.

Największe podziękowania należą się jednak Naszej wspanialej modelce, Pani Renacie, która doskonale trafiła w początek swoich własnych przygotowań przedślubnych. Dziękujemy za pomoc ;-) 

Zapraszamy !!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Archiwum naszych wydarzeń

W niedziele 19 marca 2017 w Oświęcimiu odbyły się VI Regionalne Targi Ślubne.
Jak zawsze staraliśmy się zaprezentować z jak najlepszej strony stawiając na jakość, precyzje i szeroki wachlarz propozycji.
Przysłowiowa "wisienka na torcie" dla nas i wszystkich odwiedzających była możliwość podziwiania jednej z naszych kreacji podczas prezentacji "tańca z panna młoda" przez grupę Show Ballet Shine...

Zobacz więcej ...